Peter Hyams

6,7
546 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Peter Hyams
aza_0_9_z_

kiedyś robił świetne filmy teraz już troche forma słabsza ale Enemies bardzo dobry nie można sie nudzic na tym filmie ;)

krzysv

Widzę,że ci się podobało. To dobrze, bo już myślałem, że wszyscy ten film krytykują. Faktycznie Enemies Closer jest super. Jeden z lepszych nowszych filmów Van Damma.

aza_0_9_z_

tak bardzo mi się podobał i powiem jeszcze że to pierwszy od dłuższego czasu film z Van Dammem który oglądnąłem od początku do końca z wielką przyjemnością i zaciekawieniem a bywało już tak że filmy z nim które trwały 90 minut oglądałem po kawałku przez kilka dni

krzysv

a co do Hyams'a Strażnik Czasu oraz I Stanie Się koniec to jedne z moich ulubionych filmów do których z chęcią wracam od czasu do czasu ;)

krzysv

A Nagła Śmierć?

krzysv

Niby,które to filmy?

aza_0_9_z_

No wiec Nagła Śmierc spoko ale nie odczuwam checi powrotu do tego filmu ....a filmy to m.in. Pasażer , Mściciel , Korpus Weteranów czy Oczy Smoka resztę z tych jego filmow zaczalem ogladac ale zadnego nie skonczylem ...

krzysv

Oczy smoka to dno zgodzę się i to z bardzo małą rolą Van Damma,więc mam to gdzieś.Ale Pasażer,Mściciel i Korpus Weteranów?Przecież to dobre filmy.A Mściciel?To już w ogóle super.No,nic,ty masz takie zdanie,ja mam takie.

aza_0_9_z_

choc Krzyzowy Ogien , 6 Kul Uniwersalny Żolnierz 3 i 4 czy Niezniszczalni 2 ja najbardziej trzymaja poziom

krzysv

no tak każdy ma inny gust ;) fajnie było by gdy Van Damme grał w takich filmach jak na początku swojej kariery wszystkie te filmy to klasyki świetne i niepowtarzalne

aza_0_9_z_

No to chyba raczej najgorszy w jego dorobku, już "I uderzył grom" i "D'Artagnan" mogę przeboleć. Zero Hyams'a w tym filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones