PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103969}

Zostańcie z nami

Stay Tuned
6,0 531
ocen
6,0 10 1 531
Zostańcie z nami
powrót do forum filmu Zostańcie z nami

Bardzo Dobry

ocenił(a) film na 8

Bardzo dobra komedia można się pośmiać 8/10. Najlepsza jest reklama z piwem dla dzieci XD

BDZ64

Haha no ta reklama jest super albo reklama filmu Wesołe Udary ten film jest super można się ubawić,Polecam tą komedie:)

ocenił(a) film na 9
BDZ64

Mi się najbardziej podobały nawiązania do filmów. "Jeździć po Pani Daisy", albo tych z Clintem Eastwoodem. :)
Fajny film.

użytkownik usunięty
BDZ64

Nie mogę uwierzyć, że średnia tego filmu tak spadła. Niedawno wynosiła 6,8, a teraz 6,2. Nie do wiary, że ludzie stawiają tę produkcję na równi z takim chłamem jak "Prawem na lewo".

ocenił(a) film na 7

Mieli rewelacyjny pomysł na scenariusz. Parodia tylu programów i filmów. Myślę, że dla widzów urodzonych przynajmniej w latach siedemdziesiątych.

ocenił(a) film na 9

Może to wynikać z faktu, że film jest mało znany. Gdyby obejrzało go więcej osob - którzy cenią sobie komedie, szczególnie te z lat 80. i 90. - na pewno średnia byłaby wyższa. Moim zdaniem, film jest mocno niedoceniony, dlatego dałem mu tak wysoką ocenę.

Bo to jest tylko głupia komedyjka. Hyams ma na koncie dużo lepsze filmy. Sam Hyams wydaje się jednak nieco niedoceniany. Ja tam wolę go od Tarantino, który nic mądrego w ogóle nie kręci ani jakoś szczególnie interesującego ( bo co mnie obchodzi Hollywood lat 60-tych np. albo durne pastisze typu Kill Bill, Bękarty wojny czy te jego pseudo westerny głupawe? ) i poza Pulpą ( która też wcale mnie tak nie kręci ) nic szczególnego nie zrobił. Wściekłe psy też zdążyły wywietrzeć i w sumie czemu mam oglądać film o jakichś złodziejaszkach?

Wolę sf od Hyamsa, bo to po prostu ciekawsze jest czy nawet jego kryminały.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones