PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99829}
6,8 91 083
oceny
6,8 10 1 91083
6,2 13
ocen krytyków
Hellboy
powrót do forum filmu Hellboy

i jednak nie zdołałem wyczekać do premiery(której data jest dla mnie przerażająca :|) i oglądnełem film w co prawda kiepskiej kopii, ale już po tej kopii uważam, że Hellboy jest jedną z najlepszych ekranizacji komiksu(gdzieś za Batmanem Burtona i obok X-Menów)...jest o niebo lepszy od ostatnich kiepskich ekranizacji typu daredevil czy spiderman...głównym plusem jest ron perlman, ale już sam główny bohater, jest innym od wszystkich pięknych cukierkowych herosów komiksowych(batman,spiderman,superman,daredevil itd..) w których nic tylko się zakochać :] i to, że główny bohater tak wygląda to jakby nie patrzył -ewenement...kolejnym plusem jest humor(kto by pomyślał, że taki "piekielny chłopiec", może być taki zabawny :]) co do efektów...mnie tam jakoś nie raziło ich niedopracowanie(jak na taki niewielki budżet to wyszły całkiem całkiem)...napewno jeszcze bardziej utwierdze się w moim przekonaniu kiedy zobaczę film w kinie czy na dvd...ale na to bede musial jeszcze sporo poczakać :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones