PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99829}
6,8 91 083
oceny
6,8 10 1 91083
6,2 13
ocen krytyków
Hellboy
powrót do forum filmu Hellboy

dlaczego tak późno premiera :| już się przyzwyczaiłem, że Polska jest troche zacofana jeśli chodzi o daty premier kinowych, ale data premiery Hellboy'a (8-10!!! :|) trochę mnie przeraża...już nie mówie dwa miesiące czy trzy, ale tyleeee...a tak jeśli chodzi o film, to czekam z niecierpliwością - wreszcie ciekawy komiks przeniesiony na ekran - inny od wszystkich poprzednich, bo główny bohater nie jest przesłodzonym amantem, granym przez przesłodzonego lovelasa z hollywood... i'm waiting :)

ocenił(a) film na 8
error

Obejrzalem film, ogulnie spoko ale hit to to nie bedzie. Mam wrazenie niedosytu, wiele scaen mozna by zrobic inaczej - moze lepiej, bardziej widowiskowo(po x-man'nie czy spider man'nie hellboy wygladaj jakos tak slabiej). To moje zdanie. Film ogladalem na kompie - niestety w wersji kinowej(ale niezlej, naprawde niezlej jak na kinowke), jak bedzie w kinach to sie przejde i zobacze na duzym ekranie jeszcze, moze przekonam sie do tego filmu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones