PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99829}
6,8 91 083
oceny
6,8 10 1 91083
6,2 13
ocen krytyków
Hellboy
powrót do forum filmu Hellboy

Super!

użytkownik usunięty

Zaczyna się jak typowy przedstawiciel science fiction, ale potem jest tylko lepiej.
Prosty scenariusz-demon mający zniszczyć świat staje po stronie ludzi- ale jak wykonany i rozegrany. Szczególnie końcówka jest uderzająca. Ten dialog był tak niezwykły, że aż szkoda, że tak krótki. I ostatni monolog Myersa. Idealny, lepiej nie mógł trafić w komentarzu to tych przygód. Oczywiście nie brak tu fantastycznych zdjęć i efektów specjalnych, lecz to co czyni ten film kapitalnym jest przesłanie, piękne, uniwersalne i na tyle czytelne, że nie ma sensu go powtarzać. To film o trudnym nawróceniu, przypowieść skierowana do każdego. Nie jest za bardzo patetyczny( końcówka musiała taka być, ale to dobrze bo to jedno z najpiękniejszych zakończeń jakie widziałem w najnowszych filmach).
Nie mogę opisać piękna jakie ja znalazłem w tym filmie; jest po prostu wspaniały!

ocenił(a) film na 5

moim zdaniem film słabiutki. Rzeczywiście, zaczyna się nieźle, ale dalej jest tylko gorzej
5/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones