PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99829}
6,8 91 083
oceny
6,8 10 1 91083
6,2 13
ocen krytyków
Hellboy
powrót do forum filmu Hellboy

Świetne efekty, subtelny a przewrotny dowcip, nieobsadzanie silikonowych aktorów jak w filmach z Larą Croft.., po prostu kino jakie lubię

Arulek

Nie rozumiem. Jestem fanem kina science-fiction i fantasty, filmów psychologicznych itd., ale Lejdis mi się podobał. Jak dla mnie świetna komedia. Larę Croft zresztą też bardzo lubię. (Może nie aż tak jak Jonesa, ale zawsze) Co do opinii o Hellboyu - zgadzam się w 99%. Bo nie wiem o co ci chodzi z tymi ,,silikonowymi". Jolie jest bardzo dobrą aktorką.

ocenił(a) film na 1
Arulek

"Świetne efekty, subtelny a przewrotny dowcip..." -czy my myślimy o tym samym filmie...???

ocenił(a) film na 8
Arulek

i masz chlopie racje

ocenił(a) film na 7
Arulek

Ja też bardzo lubie ten film i komiks. Nie jest w nim nic przesadzone. Jeden z moich ulubionych filmów.

Arulek

Nie jestem fanem ani Lary Croft, ani "Lejdis". Moim ulubionym reżyserom kunsztu trudno nie odmówić, jako że są to Burton, Bergman i Tarantino. Po tym krótkim, walczącym ze stereotypami wstępie stwierdzam:
TEN FILM BYŁ DENNY.
Dziękuję, tyle w tym temacie.

ocenił(a) film na 10
ponder

Ło i mosz.... Tarantino - wysublimowane strzelanie w głowę z bliska, Bergman - melancholik, Burton - a tu gratuluje dobrego gustu, jako że i mi ten reżyser jest bliski. Moja żona nie lubi ryb - ja uwielbiam, a i tak ją kocham. Ponder... czy ty mnie podrywasz? :-)

Arulek

Chyba raczej wydaje mi się że nie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones